WESPRZYJ NAS!

Warszawska Akademicka Pielgrzymka Metropolitalna to wielkie wyzwanie organizacyjne, logistyczne, a także finansowe. W przygotowanie pielgrzymki zaangażowana jest ponad setka wolontariuszy, pracująca w pielgrzymkowych służbach. Praca nad organizacją pielgrzymki trwa prawie cały rok. Koszty pielgrzymki to dziesiątki tysięcy złotych, finansowane dotychczas w dużej części z wpłat wpisowych pątników (które to chcemy zachować w „studenckim budżecie”), a które w ostatnich latach nie wystarczały na pokrycie sporej części koniecznych wydatków.

W związku z tym, zwracamy się do Ciebie Bracie / Siostro, o wsparcie organizacji 42. WAPM! Każda wpłata ma duże znaczenie.

Na co wydamy zebrane pieniądze?

· Sfinansujemy wyposażenie pielgrzymkowych służb (zakup leków i opatrunków, środków łączności i innego wyposażenie służb porządkowych, Centrum Medycznego, SZOP i Przewodników Trasy, wymiana starego i zużytego nagłośnienia), a także zakup nowych wyeksploatowanych elementów (wymiana starych akumulatorów i baterii),

· wynajem specjalistycznych pojazdów (tj. karetki dla zabezpieczenia medycznego) oraz innych pojazdów służb pielgrzymkowych,

· opłacenie usług sanitarnych (przenośne toalety wraz z serwisem), które stanowią dużą część koniecznych kosztów,

· zakup paliwa do samochodów służb pielgrzymkowych,

· przygotowanie i druk materiałów rekolekcyjnych oraz promocyjnych.

Wpłat można dokonywać:
1) tzw. „szybkimi płatnościami” na naszą ZRZUTKĘ lub
2) bezpośrednio na numer konta:
21 1240 1138 1111 0010 0551 6219
Fundacja Akademicka Świętej Anny
ul. Krakowskie Przedmieście 68, 00-322 Warszawa
tytułem: darowizna na 42. WAPM


Zachęcamy także do regularnego i cyklicznego wsparcia pielgrzymki!
Dzięki temu możemy zaplanować z wyprzedzeniem większość naszych działań i dopracować przygotowanie WAPM, by z roku na rok mogła przynosić większe owoce.  W tym celu można na podany wyżej numer rachunku bankowego ustawić w bankowości elektronicznej „zlecenie stałe” przelewu w określonej przez Ciebie kwocie.

Naszych darczyńców i Wasze intencje polecamy w naszych modlitwach na pątniczym szlaku oraz w Mszach Świętych, sprawowanych w Waszych intencjach w Kościele św. Anny w Warszawie (informacje na naszej stronie www i facebooku).

Dziękujemy za każdą wpłatę! Bóg zapłać!